• Wpisów:238
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 17:07
  • Licznik odwiedzin:6 300 / 1873 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Pomyślałeś choć raz, jak ona się czuła, gdy po raz kolejny odmawiałeś spotkania, bo alkohol, jaranie i kumple byli ważniejsi?
Jak słone musiały być łzy, które połykała licząc na to, że się zmienisz?
Jak cholernie trudno było jej przetrwać każdy kolejny dzień, gdy potrzebowała mieć świadomość,że zwyczajnie jesteś, a ty miałeś ją w dupie?
 

 
Myślę, że życie dzieli się na straszne i żałosne.To są dwie kategorie. Straszne to, no nie wiem, śmiertelne przypadki, niewidomi, kalectwo. Nie wiem jak sobie ludzie dają z tym radem radę, to zadziwiające.
A żałosne są życia wszystkich pozostałych.Więc jeżeli jesteś żałosny, powinieneś być wdzięczny losowi, że jesteś żałosny, bo być żałosnym to wielkie szczęście
 

 
Gdy spotkasz śpiącego niewolnika, nie budź go, może śni o wolności.
 

 
Jestem jedną z tych co mają farta do pecha.
 

 
Niektórzy uważają, że w smutku można znaleźć jakieś plusy i gdyby się tak nad tym zastanowić mają rację.
 

 
Wykręcam myśli na lewą stronę, ubieram emocje tył na przód, kręcę się w odwrotną stronę do ruchu wskazówek zegara... Staram się być normalna.
 

 
Gdy przestanę wierzyć w to, co sama tworzę, cały mój świat runie ~ Zaboli rzeczywistość.
 

 
Tu nie chodzi o przeszłość, teraźniejszość czy przyszłość, tylko o mnie i moją zawieszoną w czasie samotność.
 

 
Życie boli. Miłość boli. Szczęście boli. Jeśli nie czujesz bólu, sprawdź czy przypadkiem nie zapomniałeś oddychać.
 

 
Niby do zakochania jeden krok, a jak przyjdzie co do czego to musimy zapierdalać kilometry.
 

 
~ Piłaś coś?
~ Tylko swoje łzy, że tak pierdolnę poetycko.
 

 
Teraz się pozbierałam. Nie jestem już tak perfekcyjna jak wcześniej, nie potrafię już tak pięknie żyć, nie potrafię szczerze się śmiać. Ale jestem. Wstaję z łóżka żeby przeżyć kolejny, cholernie pusty dzień.
 

 
"Brawo! Otrzymujesz bonus co do listy Rzeczy Spieprzonych i jednocześnie wygrywasz talon na flaszkę i balon!" Uśmiechnęła się gorzko, kręcąc głową z politowaniem. Politowaniem dla samej siebie.
 

 
Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą, wspomnienia wracają, kawa uzależnia, papierosy zabijają, czekolada tuczy, a naiwność bierze górę nad podświadomością.
 

 
Moim szczęściem wyrządzam krzywdę innej osobie, tak naprawdę jest to znak, by podejść do tego z dystansem? Może tak właśnie muszę zrobić, by w razie rozczarowania nie cierpieć tak mocno.
 

 
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku, z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem, którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
 

 
Nie, nie kocham Cię. Ja kocham rap, wódkę i papierosy, a Ty po prostu spierdalaj.
 

 
Pierwsza blizna pozostaje na zawsze.
Nawet gdy zblednie, ty do końca będziesz pamiętał, jak nosiłeś na ręce bandanę przez tydzień, żeby nikt nie zobaczył śladów twojej słabości.
 

 
Depresja ~ Obszar poniżej morza i stan mojej duszy
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Samotność, prawdziwa samotność bez złudzeń, to stan poprzedzający obłęd lub samobójstwo. Jeśli ktoś nie popełnia samobójstwa nie znaczy to, że wybrał życie. On tylko nie potrafi się zabić.
 

 
Niech kończy się świat. Pojutrze, czy dziś. Nieważne.
 

 
Strasznie mi źle i ciężko. Ale nie mogę się poddać. Rano gdy wstaję nakładam na twarz makijaż i ... uśmiech. Wszyscy myślą, że jest dobrze. I niech tak zostanie. Nie lubię martwić ludzi. Szczególnie tych, na których mi zależy. Przecież poradzę sobie sama.. Jakoś...
 

 
To straszne uczucie kiedy uświadamiasz sobie, że Twój sposób na życie jest totalną porażką, zraniłeś ludzi, których kochasz, a jedyne słowo, które masz w myślach to ''Kurwa''.
 

 
Nikt nikogo nie traci, bo nikt nikogo nie ma na własność. I to jest prawdziwe przesłanie wolności ~ Mieć najważniejszą osobę na świecie, ale jej nie posiadać.